وضعیت جوری شده که اگه ده لیتر بنزین بزنی در و همسایه ها ازت شیرینی میخوان

.

.

.

کلاس ما تو دانشگاه دوتا در داره یکی اخر کلاس یکی نزدیک تخته یه روز استاد گفت یکی بره ازیه کلاس دیگه تخته پاک کن بگیرهیه دختره پاشد از در ته کلاس رفت بیرون بعد دو دقیقه در جلو کلاس رو باز کرد وگفت سلام استاد ببخشید شما تخته پاک کن دارید که نخواین

.

.

.

اونقدری که من واسه تقلب توی امتحانات برنامه ریزی و فکر میکنم اگه واسه خوندن درسام اینقدر خلاقیت به خرج میدادم الان جزو هیئت علمی دانشگاه بودم .والا بخدا

.

.

. مورد داشتیم دختره ضربه مغزی شده خانوادش کلیپساشو اهدا کردن

.

.

.

یادش بخیر دوران ابتدایی هر وقت بابقل دستیامون قهر میکردیم یه خط وسط میز میکشیدیم میگفتیم وسایلت از این خط اینور تر نیاد .کیا یادشونه

.

.

.

زنه اومده هندونه به شرط چاقو بخره از وانتی .یارو چاقو زده میگه خوبه.زنه میگه اره از همین یه سالمشو بدینیارو یه نگاه به زنه کرد یه نگاه به چاقو

.

.

.

بس که لایکام تک رقمین داداشم بهم میگه تکاور

.

.

.

بعضی وقتها عقل زن یه چیزمیگه و قلبش یه چیز دیگه .اماهردوشون غلط میکنن زن باس ببینه اقاش چی میگه

معرفی سایت نرم افزار وبرنامه نویسی وهک کامپیوتر

درگذشت جوان ناکام محمد حسین باباگلی

چگونه متوجه شویم ایدی طرف مقابل انلاین هست یا افلاین

نوشته های سری جدید عارفانه وعاشقانه

عکس با نوشته ای جدیدی سری2

مطلب غمگین نبودی رفیق جدید

نوشته ای از در مورد رابطه مرد وزن

یه ,کلاس ,میگه ,یکی ,تخته ,زنه ,نگاه به ,یه نگاه ,پاک کن ,تخته پاک ,اومده هندونه

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

newtarhgo voipkade99 توربین دندانپزشکی damakhalaghsh ماشین خاص قرمز behgoon ngkavir Patricia's style وبلاگ شرکت هامریار ارائه دهنده انواع تجهیزات صنعتی maryamsameri1111